סוללים לך דרך בטוחה ומתאימה ביותר לך אישית לחיים בריאים, איכותיים ומאושרים יותר
     
     
  משנים הרגלים - משנים חיים  
     
     
 
מאמן כושר אישי
מאמן ספורט שיקומי
מאמן אישי- קאוצ'ר לשינוי הרגלים

מאמן כושר אישי

צרו קשר : 052-5381338

מאמנת כושר אישי
נינה סטארץ
מאמנת כושר אישית
  מדריכת תזונה
   
 
גולשים מסמארטפון ?
מאמן כושר אישי
לחצו כאן
 
 
 

מאמן כושר אישי
 
איך מאמן כושר אישי הציל וקידם את הקריירה שלי
 
במאמר זה בו איני מעוניינת מסיבות אישיות להזדהות, רציתי להביע את תודתי לאדם יקר - מאמן כושר אישי שלי סטארץ מקסים שתמך ועזר לי רבות בהרבה תחומים בחיי - בריאות, קריירה, משפחה ועוד...

אני ממליצה בחום רב על מקסים שאיננו עוד רק מאמן כושר אישי ..... הוא .... אין לי מילה לתאר את יכולותיו. תצטרכו לגלות זאת בעצמכם רק כאשר תתאמנו איתו.

אני לא ממש יודעת ממה להתחיל היות וברצוני לחלוק חוויה שעברתי עם אדם שממש לא ציפיתי שיהיה האחד שישאיר בחיי חותם כזה חזק - מאמן כושר אישי שלי. אני מתקשה להגדיר את ההתחלה וכל הדברים שקשורים למקרה ולכן אספר אותו במילים פשוטות איך שיוצא , ישר מהלב ( מתנצלת מראש על הטעויות שעלולות להופיע כתוצאה מההתרגשות שלי ).

לפני שאספר כיצד הכל קשור למאמן כושר אישי שלי , אספר קצת על עצמי. אני בת 38 , בהכשרתי מהנדסת תוכנה ועובדת כבר כעשר שנים באחת מחברות ההייטק. אני אמא לשני ילדים בני 8 ו- 5. באופן טבעי יש לי נטייה להשמנה שתוצאותיה ניראות לעין ואורח חיים הסטטי שלי של ישיבה מרובה מול מחשב, רק מחמיר את המצב.

כמו רוב האנשים אני מתעצלת לעשות ספורט בקביעות ותמיד ממציאה תירוצים לא להתאמן. עם השנים צברתי כ- 20 קילו של משקל עודף וכאשר מצב הבריאותי שלי התדרדר לגמרי, החלטטי בערך לפני כשנתיים שאני לוקחת את עצמי בידיים והשקעתי במאמן כושר אישי פרטי משלי שיגיע אלי הבייתה ויגרד אותי מהספה.

לא היה לי קל למצוא מאמן כושר אישי היות ויש כל כך הרבה ואני לא ממש מבינה בספורט כך שלא ממש ידעתי כיצד לבחור מאמן כושר אישי טוב במחיר סביר. ניסיתי להיתאמן עם כמה מאמני כושר אישי שלא גבו יותר מ- 120₪ לאימון, אך כולם היו יותר מדי לוחצים עלי וניסו להוכיח לי למה כדאי לי להמשיך להתאמן איתם.

למרות שנהניתי מהאימונים ,לא התקדמתי משמעותית ועדיין הייתי ממציעה תירוצים לבטל אימונים. הבנתי שכדי להתמיד בפעילות אני צריכה שיהיה לי מעניין, שאני צריכה מאמן כושר אישי שאוכל לסמוך עליו ושאוכל להתחבר אליו גם ברמה האישית.

השקעתי במאמן כושר אישי יקר יותר שלקח ממני 200₪ לאימון! אני חייבת לציין שההשקעה הייתה די יקרה בשבילי אך שווה כל שקל והרבה יותר כי אותו מאמן כושר אישי עזר לי בהמשך להתקדם בקריירה שלי ולא לאבד את העבודה שלי.

לפני כשנתיים החליטו מנהלי החברה הבכירים בה אני עובדת להתייעל ולהחליף את המנהלים הזוטרים של מספר מחלקות בחברה וביניהם גם את מנהלת המחלקה שלי אותה מאוד אהבתי והסתדרתי איתה היטב. במקומה הביאו בחור שצעיר ממני בערך בעשר שנים שרק סיים את לימודיו האקדמיים ועדיין לא צבר הרבה ניסיון בעבודה עם אנשים. הכי גרוע שהוא היה הבן של אחד מהמנהלים הבכירים בחברה.

באותה תקופה הצלחתי עם מאמן כושר אישי שלי להוריד כ - 10 קילו ממשקלי וזאת לאחר כחמישה חודשים של אימונים קשים אך מהנים. הייתי מאוד מרוצה מעצמי ומהמאמן כושר אישי שלי שהיה אדם מאוד מקצועי ומעניין , איתו אפשר היה לדבר על הרבה מאוד נושאים שלא בהכרח קשורים לספורט או הבריאות. יכולתי לסמוך על דעתו ואפילו התייעצתי איתו בנושאי חינוך של ילדי היות והיה מורה בהכשרתו.

ובכן באותה תקופה כמו שאמרתי הוחלפה המנהלת שלי בבחור צעיר שניסה בכל כוחותיו לשפר את מצב המחלקה ,שלפי דעתי תפקדה היטב. הוא דרש הרבה מאוד תוצאות בפרקי זמן קצרים יותר והמצב אילץ אותי לעבוד שעות רבות.

הלחץ בעבודה נוצר בעיקר מכך שהמנהל החדש והלא מנוסה חילק לעובדים את אותן משימות ונוצר מצב שרוב העובדים עובדים על אותו דבר במקום על חלקים שונים של פרויקט , כפי שהיה נהוג לפניו. האווירה במשרד הייתה נוראית בגלל שרוב העובדים היו מתווכחים ביניהם מי צודק וכיצד לעשות טוב יותר את העבודה. הם ניסו בכל כוחם ( כמו המנהל החדש שלי) להוכיח את הצדק שלהם ( להגן על האגו שלהם) וכך הרסו את היחסים ביניהם.

הלחץ בעבודה רק התגבר והיחסים בין העובדים והמנהל היה הולך ומחמיר והגיע למצב שאחד מבעלי החברה, אבא של המנהל שלי החליט על שורה של פיטורים ובצדק , הרי אין צורך בכפל עובדים שעושים את אותו הדבר.

הבעיות בעבודה היו רק חלק מצרור הצרות שנחתו עליי. התחלתי לחשוש למצב הכלכלי שלי היות ופחדתי שיפתרו אותי ולכן צמצמתי בכמות האימונים שלי עם מאמן כושר אישי ומה גם שהתחלתי לאכול יותר מהלחץ. עליתי - 5 קילו בחודש.

מאמן כושר אישי שלי אדם מאוד חד אבחנה ודי מהר קלט שהסיבה לעליה שלי במשקל היא לא האוכל והירידה בכמות האימונים אלה במה שהוא אחר ולכן כל הזמן ניסה לברר את הסיבה אותה כמובן שלא רציתי כל כך לגלות אך בסוף כן גיליתי לו והיום אני ממש שמחה על כך.

מאמן כושר אישי שלי , למרות גילו הצעיר הינו אדם עם ניסיון רב ורחב מאוד עם אנשים מכל שכבות האוכלוסיה ובנוסף חובב פסיכולוגיה ופילוסופיה. כדי לפתור את הבעיה שלי בעבודה ואפילו לקבל קידום משמעותי, מקסים הציע לי דבר שנראה לי בזמנו כהזוי לגמרי, הוא הציע לי לעשות את הדבר האחרון עליו הייתי חושבת , אם בכלל!

מאמן כושר אישי הציע לי לעשות מעשה שמבחינתי היה על החיים ועל המוות שיכל לחסל את הקריירה שלי - הוא כבר ידע ממני מקודם שאני העובדת הוותיקה והמנוסה ביותר במחלקה, הוא הציע שאני אציע את עזרתי למנהל הצעיר בלסדר את הבלאגן במחלקה. הדבר החשוב ביותר שמאמן כושר אישי שלי אמר כי אני חייבת להדגיש שאעשה זאת בשמחה, על חשבון זמני הפנוי והדבר ישאר חסוי רק ביני לבין המנהל החדש שלי.

כאשר שמעתי את העצה לראשונה, חשבתי שהאדם משוגע שהציע לי דבר כזה ! חששתי מאוד ממהלך זה שיכל לגרום לכך שאפגע באגו הגבוהה של הבוס, לכך שאעבד את העבודה וגרוע מזה פחדתי מלפגוע באופן אישי בבן של אחד ממנהלי החברה, אדם שיכול בקלות לפגוע במוניטין שלי ולגרום לכך שלא אתקבל לעבודה באף חברה אחרת בתחום.

שללתי לגמרי את הרעיון של מאמן כושר אישי שלי אך לא להרבה זמן. לאחר כחודש , מצב במחלקה היה כל כך גרוע שכבר לא רציתי בשום כסף שבעולם כדי להימצא שם. חשבתי אולי זה יהיה בדיוק הרגע המתאים לנסות את העצה הבלתי הגיונית שנתן לי מאמן כושר אישי שלי - ללכת על החיים ועל המוות. הצעתי למנהל שלי עזרה בלסדר את המחלקה וזאת מבלי שאף אחד במחלקה ידע על העזרה שלי ובמיוחד לא אבא שלו.

לא יכולתי להאמין עד כמה ובאילו רמות מאמן כושר אישי שלי צדק ! המנהל החדש כמעט בכה כאשר הצעתי לו עזרה. הוא כל כך התרגש שלא יכל למצוא את המילים המתאימות כדי לסיים משפט. כל מה שהוא עשה זה להודות לי עשרות פעמים ושהוא לא ישכח את זה ואפילו ציין שלא אכפת לו להגיע אלי הביתה בערב כדי שחס וחלילה בעלי לא יחשוד! חמוד השמואל הזה! :)))

לאחר כמה פעמים שנפגשתי עם שמואל אצלי בבית והסברתי לו מה כדאי לו לעשות וכיצד לפי דעתי הוא יצליח לסדר חזרה את היחסים בין העובדים במחלקה , ראיתי המון שינויים בשטח. שמואל התגלה כמנהל אחראי מאוד, הוא יישם כמעט את כל הרעיונות והעצות שלי. המצב במחלקה התחיל להשתפר והכל הודות לאדם שבכלל לא מכיר את המערכת, אדם שכיוון אותי לעשות את הבלתי יאומן כדי להשיג את הבלתי אפשרי - מאמן כושר אישי שלי.

אחרי כחודשיים , לאחר שהמחלקה חזרה לתפקד כמו שצריך , קיבלתי טלפון מהאדם שבחיים לא חשבתי שאקבל ממנו יחס אי פעם - אבא של המנהל שלי , אבא של שמואל , שהציע לי תפקיד חדש בחברה - מנהלת מחלקה משלי. עם העלאה של 20% בשכר!

אין לי מושג איך מאמן כושר אישי שלי יכל לדעת ולחזות את התוצאה הסופית בדיוק רב כל כך ! איך הוא ידע שהמנהל יקשיב לי? איך הוא ידע שאקבל קידום? אין לי מושג מה הוא יודע ואיך הוא ידע אך זו היא עובדה.

היום אני מנהלת מחלקה של 20 אנשים ועושה ספורט בקביעות בהנחייתו של גורו הספורט שלי - סטארץ מקסים.

ממליצה על מקסים בחום רב לכל אחד הרוצה שינוי אמיתי ומהותי בחיים.


 
 

צור קשר :     052-5381338

לייבסיטי - בניית אתרים