סוללים לך דרך בטוחה ומתאימה ביותר לך אישית לחיים בריאים, איכותיים ומאושרים יותר
     
     
  משנים הרגלים - משנים חיים  
     
     
 
מאמן כושר אישי
מאמן ספורט שיקומי
מאמן אישי- קאוצ'ר לשינוי הרגלים

מאמן כושר אישי

צרו קשר : 052-5381338

מאמנת כושר אישי
נינה סטארץ
מאמנת כושר אישית
  מדריכת תזונה
   
 
גולשים מסמארטפון ?
מאמן כושר אישי
לחצו כאן
 
 
 


כושר לילדים
 
בעשורים האחרונים הורים נדרשים לשים יותר לב לנושא הכושר הגופני של ילדיהם. בזמן שחלק מהילדים עדיין מתרוצצים בחוץ ומשחקים עם חברים אחרי הצהריים, יש היום אחוז גדול שמסיבות שונות נשאר בבית, מתמכר לטלוויזיה ולמחשב ולא מתרגל מספיק פעילות גופנית בריאה. קשה למנות את כל המעלות שיש בתרגול פעילות גופנית כבר מגיל צעיר, ביניהן השמירה על ההגנה החיסונית, שיפור הריכוז, שמירה על רמת חיוניות ושינה טובה, מצב רוח משופר ועוד. במקביל ההתנסות בפעילות גופנית בקבוצה מאפשרת לילד לשכלל את היכולות החברתיות ולשפר את הדימוי העצמי.
 
שיקום ושמירה על בריאות גופנית
 
לצד קבוצה של ילדים שמפיקים הרבה מפעילות גופנית, כחלק ממהלך של שיקום מניתוח או ממצב בריאותי מסויים, הרבה מאוד ילדים, בעיקר בגילאים הצעירים, יוכלו להתרם מהם בשכלול היכולות המוטוריות – שעדיין זקוקות לפעמים לדיוק וכיוון בגילאי הגן. בכל הגילאים האחרים, חוג הכולל פעילות גופנית, בין אם מדובר בחוג התעמלות, כדורגל, אומנות לחימה או אימון חדר כושר, אמור להיטיב עם הסיבולת האירובית והאנארובית של הילדים ולחזק את כל מערך השרירים שלהם.
 
השמנת יתר
 
השמנת יתר בקרב ילדים ומבוגרים היא אחת התופעות המסוכנות של השנים האחרונות, בארה"ב היא כבר מוגדרת כמגיפה ואנחנו, כידוע נוטים לאמץ טרנדים אמריקאים. חשוב להבין שגם אצל ילדים השמנה משמעותית וממושכת יכולה להביא לתחלואה, בעיות חברתיות, דימוי עצמי נמוך ואפילו לסכנת חיים. בחוגים האיכותיים העוסקים בכושר לילדים יש דרכים לפתח מוטיבציה גם בילדים שלא אוהבים ספורט, ולגרום להם להתמיד ולהינות מהפעילות כמו גם מתחושת השיפור ביכולת ובתחושת הגוף.
 
ביטחון עצמי ומיומנויות חברתיות
 
חלק בלתי נפרד מאיכותו של חוג כושר גופני לילדים נוגע לקשר שבין חיזוק הגוף לחיזוק הנפש  והתחושה העצמית. ברמה הפיזית, לפעמים עצם חיזוק מערך השרירים וחגורת הכתפיים גורם לילד לעמוד יותר זקוף ולשנות דרך היציבה החדשה את התפיסה העצמית ואת המקום החברתי. אומנויות לחימה מאפשרות לילד, שמרגיש חלש וקטן, לרכוש תחושה של כוח וביטחון ובמקביל מרכזות ומווסתות את התנהגותם של ילדים בעלי נטיה להתקוטט. פעילות גופנית משותפת משכללת אצל הילדים את תשומת הלב ויכולת השיתוף עם אחרים.
 
סיגול הרגלי חיים
 
ייתכן שהתרומה הגדולה ביותר שתתרמו לילדכם, בכך שתרשמו אותם לחוג כושר גופני, תבוא לידי ביטוי רק בחייהם הבוגרים – בהקניית הרגלי חיים בריאים שיהפכו לחלק בלתי נפרד מאורח חיים שלהם. בגיל הצעיר רוכש הילד את היסודות שיתוו את חייו גם בעתיד.
 
 

צור קשר :     052-5381338

לייבסיטי - בניית אתרים