סוללים לך דרך בטוחה ומתאימה ביותר לך אישית לחיים בריאים, איכותיים ומאושרים יותר
     
     
  משנים הרגלים - משנים חיים  
     
     
 
מאמן כושר אישי
מאמן ספורט שיקומי
מאמן אישי- קאוצ'ר לשינוי הרגלים

מאמן כושר אישי

צרו קשר : 052-5381338

מאמנת כושר אישי
נינה סטארץ
מאמנת כושר אישית
  מדריכת תזונה
   
 
גולשים מסמארטפון ?
מאמן כושר אישי
לחצו כאן
 
 
 מתי הכי כדאי לקחת מאמן כושר אישי ואיך למצוא מאמן הכי מתאים

אימון כושר אישי
בשנים האחרונות קיימת עלייה במודעות לצורך בשמירה על בריאות תקינה בקרב האוכלוסייה. מודעות זו עולה אצל רוב האנשים בגלל הרצון לשפר את איכות החיים ולא בהכרח בגלל האהבה לספורט.

למרבה הצער רוב השולט של האוכלוסייה לא אוהבים לבצע פעילות גופנית ומשוכנעים כי ספורט הינו רק כלי אחד מיני רבים לשיפור איכות החיים ומאמינים כי עם קיום אמצעים טכנולוגיים מודרניים רפואיים ניתן להסתדר גם בלי להזיע ולהתאמץ.


לעזרתם של אלה הרוצים בכל זאת לשפר את בריאותם המרגישים את הצורך בביצוע פעילות גופנית מכל מיני סיבות, מגיע תחום אימון כושר אישי.


מאמן כושר אישי או מאמנת כושר אישית מהווים פתרון מושלם לאלה שלא התמזל מזלם להיוולד עם גן האחראי על אהבה לפעילות גופנית.

מאמן כושר אישי מגיע עם כל הציוד הנדרש לאימון גופני יעיל עד לפתח הבית ולא נשארת ממש הרבה ברירה למתאמן העצלן חוץ מלהיתאמן ולהילחם בעצלנות שלו.

מאמן כושר אישי או מאמנת כושר אישי
קיימת אמונה לא ברורה שמאמן כושר אישי עדיף על מאמנת כושר אישי מהסיבה שיהיה יותר קשוח ויצליח יותר מהר להשיג תוצאות. הדבר איננו בהכרח נכון.


מאמני כושר אישיים גברים מגיעים בדרך כלל מתחומי ספורט הדורשים כוח ולכן הרבה אינם בעלי ניסיון רב בפיתוח תוכניות אימוני כושר אישי בהן המטרה היא פיתוח סבולת לב ריאה. לאומתם מאמנות כושר אישי בעלות יותר ניסיון בחוגים אירוביים ותחומי ספורט שאינם דורשים כוח רב והינן בעלות יותר ניסיון בפיתוח תוכניות אימון לצורך הרזייה.מאמני כושר אישיים מגיעים בכל מיני "צבעים" ו-"גוונים" עם תעודות המכשירות אותם לבעלי מקצוע. היות ותחום אימון כושר אישי הינו תחום עיסוק די פרוץ ואיננו מבוקר על ידי גוף כל שהו ,העיניין פותח דלתות למאמני כושר אישי שאינם בהכרח מקצועיים.


ככלל תמיד כדאי לבדוק באיזה תחום ספורט למאמן או מאמנת כושר אישי יש ניסיון ובהתאם לכך להחליט אם כדאי לקחת את שירותיו או שירותיה.


מאמני כושר מקצועיים בדרך כלל בעלי ניסיון אישי בתחום ספורט מסויים ובעלי מאגר לקוחות היכולים לאמת את מקצועותם. אפילו שזה לא תמיד נעים לבקש מהמאמן המלצות על שירותיו מלקוחותיו, כדאי מאוד לעשות זאת וכך לגלות אם המאמן הוא מקצועי או לא. מאמן מקצועי רק ישמח לתת טלפון של הממליצים שלו. 

צור קשר :     052-5381338

לייבסיטי - בניית אתרים