סוללים לך דרך בטוחה ומתאימה ביותר לך אישית לחיים בריאים, איכותיים ומאושרים יותר
     
     
  משנים הרגלים - משנים חיים  
     
     
 
מאמן כושר אישי
מאמן ספורט שיקומי
מאמן אישי- קאוצ'ר לשינוי הרגלים

מאמן כושר אישי

צרו קשר : 052-5381338

מאמנת כושר אישי
נינה סטארץ
מאמנת כושר אישית
  מדריכת תזונה
   
 
גולשים מסמארטפון ?
מאמן כושר אישי
לחצו כאן
 
 
 

מדריך כושר שיקומי אישי עמותה לקידום הנגישות לנכים ובעלי מוגבלויות המובילה בארץ. האתר מתעדכן באופן סדיר וכולל מידע רב אודות מגוון נושאים כגון; ספורט נכים, עזרים וטכנולוגיות חדשות, אנשי מקצוע בתחום השיקום, מידע שימושי,כתבות מעניינות ועוד...
מדריך כושר אישי שיקומי

אתר המכיל מידע רב אודות פעילות גופנית מותאמת, שיטות התאמה שונות, תרגילי כושר שיקומיים ועוד...

מדריך כושר אישי שיקומי אתר בית של האירגון העולמי לפעילות גופנית מותאמת- "International Federation of Adapted Physical Activity". באתר מידע רב אודות פעילות האירגון, תוכניות, סרטונים, תחומי פעילות גופנית המותאמת, סוגי ספורט מותאמים ועוד...
 
המרכז הישראלי לאביזרי עזר, בינוי  ותחבורה לנכה. עמותה הפועלת במטרה להעלות את רמת עצמאותם, לשפר את איכות חייהם ולהקל את השתלבותם בחיי הקהילה של ילדים ומבוגרים בעלי מוגבלויות וקשישים באמצעות סביבה טכנולוגית נגישה ומותאמת.
http://www.shahal.co.il מאז הקמתה, בשנת 1987,  מקדמת שחל ללא הרף את תחום אבחון ומעקב קרדיאלי, מבית המנוי למוקד שחל.  בחברה מאמינים כי הבאת הרפואה המתקדמת ביותר אל ביתו של המנוי תוך קשב מתמיד לפעימות לבו, יכולה להביא לשיפור ניכר באיכות חייו ולהגדיל משמעותית את סיכויי הישרדות לאחר התקף לב. כיום, שחל היא חברה בינלאומית מובילה המקדמת את תחום הטלרפואה ברחבי העולם, מפתחת מכשור מתקדם לצורך מעקב רפואי מרחוק, חוקרת, הופכת מושגים שפעם היו בגדר דמיון - למציאות יומיומית.
 
טיפה אחרת התעמלות במים  מקום נהדר לטיפולי וואטסו וטיפולי מים אחרים בצפון לכנרת כגון התעמלות במים אשר הינה פעילות גופנית אידיאלית המשלבת בין ספורט והנאה. שעה של התעמלות במים משפרת את מצב הרוח ,ממלאת את הגוף בתחושת חיות, מרץ ואנרגיה, מצוינת לסובלים מעודף משקל או כאבי גב וברכיים, מעלה את המטבוליזם, משפרת את תפקודי הלב והריאה ותורמת לתחושה אופטימית ושמחה יותר.
 כמוני פורטל עם מידע ופורומים בנושאי בריאות ומצבי מוגבלות רבים כגון סוכרת, לחץ דם, מחלות לב, כאבים כרוניים,השמנת יתר, שבץ מוחי ועוד...
צימרים בשבילי - צימרים הכי יפים בצפון
מבחר רחב של
צימרים יוקרתיים בצפון הארץ עם נגישות לנכים ובעלי מוגבלויות.
   
חברת שייפוואן שעוסקת במתן שרותי לייפ סטייל בתחום אימוני הכושר אישי עד הבית, מציעה לכם הקמת חדר כושר או שדרוג כל חדר כושר קיים הן מבחינת ציוד והן מבחינת כוח אדם, אנו מציעים הקמת חדרי כושר במקומות עבודה ולמוסדות, הקמת חדרי כושר למגדלי יוקרה ובבתי מלון, הקמת חדר כושר בחברות הי-טק וכמובן ללקוחות פרטיים. כל התהליך הינו צמוד משלב התכנון ועד הביצוע בנוסף לשירות של מאמן כושר אישי המגיע אל החברה או אלייכם הבייתה בזמנים קבועים ועושה אימונים אישיים מהנים ביותר.
אתר מדריך עורכי הדין ובו מאות פסקי דין חשובים ומעניינים, מאמרים מקצועיים וכתבות אשר נכתבו ונערכו ע"י עורכי דין. באתר סיוע משפטי לאזרח, לדוגמא- פורום אחוזי נכות .
דיאטנית
דיאטנית קלינית ותזונאית מנוסה עם נסיון אישי רב שנים בשמירה על אורח חיים בריא תבנה לך תפריט מותאם אישית עד הבית ותדריך אותך בנושאי תזונה נכונה לשיפור איכות חייך.

צור קשר :     052-5381338

לייבסיטי - בניית אתרים