סוללים לך דרך בטוחה ומתאימה ביותר לך אישית לחיים בריאים, איכותיים ומאושרים יותר
     
     
  משנים הרגלים - משנים חיים  
     
     
 
מאמן כושר אישי
מאמן ספורט שיקומי
מאמן אישי- קאוצ'ר לשינוי הרגלים

מאמן כושר אישי

צרו קשר : 052-5381338

מאמנת כושר אישי
נינה סטארץ
מאמנת כושר אישית
  מדריכת תזונה
   
 
גולשים מסמארטפון ?
מאמן כושר אישי
לחצו כאן
 
 
 

מאמן כושר אישי
אימון כושר אישי

 
3 סודות שלא כל מאמן כושר אישי יגלה לך

מאמר זה נכתב על ידי מאמן כושר אישי בעל ניסיון של 18 שנים בתחום אימון כושר אישי שהחליט להציף מספר דברים מהמעמקים של תחום אימון כושר אישי ולגלות כמה מן הסודות הכמוסים ביותר של מאמני כושר אישי.

שאלה ראשונה שעלולה לצוץ אצל הקורא היא מה יכולה להיות הסיבה שאדם , מאמן כושר אישי , יספר דבר מה שלמראית העין יהיה בניגוד לאינטרס שלו?

ובכן הסיבה לכך, אם לא חושבים מזווית ראייה חשדנית , יכולה בכלל לא להיות קשורה לרצון של מאמן כושר אישי להסתיר דבר מה מידיעתו של המתאמן, אלא לרצון של מאמן כושר אישי מנוסה לכוון ביעילות המרבית את המתאמן החדש למציאת מאמן כושר אישי המתאים לו ביותר ממגוון מאמני כושר אישיים הקיימים בשוק וזאת מבלי לנסות לחנך, לפגוע בכבוד ומוטיבציה שלו .הרי ידוע כי בחירת מאמן כושר אישי הנכון ,בסופו של דבר משפיע רבות על הכיס ובמיוחד על הבריאות.

מאמנים רבים טועים בכך שמתוך כוונות טובות ממהרים לדבר ולגלות הרבה על עצמם ,ניסיונם בתחום, לשבור מיטוסים ולתקן דעות קדומות בקרב המתאמנים שלהם לגבי ספורט ופעילות גופנית בכלל.

עם מעשים כאלה מאמן כושר אישי מנסה להתחבר ולהתידד עם המתאמן , למכור את עצמו. רצון לגיטימי ורצוי לגמרי שמתבטא אומנם בצורה שגוייה. שגוייה מהסיבה כי על ידי חשיפת האמת ופרטים רבים מדי, מאמן כושר אישי מצביע ופונה אל חוסר הידע של המתאמן שלא מכיר את המאמן באופן אישי ובהרבה מקרים המאמן גורם לו להרגיש אדם נחות. בנוסף לכך , מאמן כושר אישי עלול להצטייר בעיניי המתאמן כאדם מתנשא שמרים את האף גבוהה מדי.

הדברים נחשפים כאן, במטרה לצמצם את הטעויות המצערות אותן עושה מאמן כושר אישי מתחיל ולהעלאת המודעות בקרב המתאמנים לגבי תפקידו ויכולותיו האמיתיים של מאמן כושר אישי.


סוד מספר 1
אין באמת שיטת קסמים ייחודית של מאמן כושר אישי לרזות מהר או להשיג לך את גוף החלומות שלך.

גופם של כל האנשים שונים לגמרי אחד מהשני. תהליכים הביוכימיים בגוף, מבנה הגוף , מגבלות אישיות ואורח חייו של האדם הספציפי הם המשפיעים העיקריים בסופו של דבר על מהירות השגת התוצאות. 

תרגילים הספציפיים באימון כושר אישי נבחרים על ידי מאמן כושר אישי להשגת מטרה מסויימת מתוך ניסיונו הסובייקטיבי על עצמו , אנשים אותם אימן בעבר ועל ידע מקצועי שרכש.

מהירות התקדמות בהשגת התוצאות קשורה ליצירתיות של מאמן כושר אישי ,יכולתו לבחור נכון את התרגילים ורמת הקושי שלהם ובעיקר ביכולתו להחדיר מוטיבציה להתאמן. מהירות ויעילות השגת התוצאות אינן קשורות כלל לשיטת אימון ייחודית כזו או אחרת שמפורסמת על ידי מאמני כושר רבים אך ורק כדי למשוך תשומת לב של לקוחות פוטנציאליים.


סוד מספר 2
אי אפשר באמת להגדיר במדוייק תוך כמה זמן ניתן לרזות, להתחטב, לעלות במאסת שריר וכד״ ...ברמה הרצוייה לך באופן אישי.

גופו של כל אדם שונה וכאמור מהירות השגת התוצאות בהרבה תלויה במרכיבים האישיים של המתאמן ולכן אין ביכולתו של מאמן כושר אישי לציין במדוייק את כמות האימונים הנדרשת להשגת המטרה הספציפית , היות ולא מכיר את המתאמן ויכולותיו באופן אישי ואינו יכול לצפות מראש את אופן האימון הצפוי. רק לאחר מספר אימונים והכרת יכולותיו של המתאמן, מאמן מנוסה יוכל להעריך בגסות את קצב השגת התוצאות.

מה שכן, בתחילת ההיכרות עם המתאמן, מאמן כושר אישי יכול להסתמך על סטטיסטיקה כללית ידועה או משלו לגבי קצב השגת התוצאות הרצויות ולהעריך בגסות לפי כמות חודשים ולא כמות אימונים מדוייקת בה תושג המטרה.


סוד מספר 3
מאמן כושר אישי לא יודע הכל ! - אין צורה נכונה אחת בלבד להתאמן.

תוצאות ניתן להשיג באין סוף צורות ולא רק בשיטה אחת של .
מאמן כושר איש שכאמור איננה שיטה אלה דרך עבודה סובייקטיבית בה בחר מאמן כושר אישי הספציפי לפעול עם המתאמן האינדיבידואלי.

היות ומאמן כושר אישי בן אדם שאיננו מושלם וביחד עם העובדה שאיננו יכול להכיר את גופו של המתאמן במאת האחוזים, לא יושגו התוצאות בצורה המיטבית. תמיד יהיו טעויות ותמיד יצוצו נסיבות מצד המאמן או המתאמן בגללן קצב השגת התוצאות לא יהיה המרבי.

מה שכן ,קצב השגת תוצאות באימון כושר אישי עם מאמן פרטי שהינו איש מקצוע בתחום, תמיד יהיה מהיר יותר מקצב השגת תוצאות מאימון עצמאי בצורה חובבנית שעלולה גם לגרום לפציעות מיותרות ועיקוב מיותר בהשגת התוצאות
 

צור קשר :     052-5381338

לייבסיטי - בניית אתרים