סוללים לך דרך בטוחה ומתאימה ביותר לך אישית לחיים בריאים, איכותיים ומאושרים יותר
     
     
  משנים הרגלים - משנים חיים  
     
     
 
מאמן כושר אישי
מאמן ספורט שיקומי
מאמן אישי- קאוצ'ר לשינוי הרגלים

מאמן כושר אישי

צרו קשר : 052-5381338

מאמנת כושר אישי
נינה סטארץ
מאמנת כושר אישית
  מדריכת תזונה
   
 
גולשים מסמארטפון ?
מאמן כושר אישי
לחצו כאן
 
 
 

 
מאמן כושר אישי איך מאמן כושר אישי שינה את חיי  
     
 
מאמר זה איננו עוד מאמר פרסומי על מאמן כושר אישי. אני אתאר כאן מצב שבאמת התרחש בחיי ובמיוחד אדגיש כיצד מאמן כושר אישי שלי , אדם אחרון אותו החשבתי כאחד שיכול לעזור לי , שינה את חיי ולפי דעתי גם איפה שהו הציל אותם.


כפי שאתם כבר יודעים מאמן כושר אישי הוא איש מקצוע בתחום הספורט והכושר שמגיע עד הבית עם כל ציוד הכושר הנדרש לביצוע אימון כושר יעיל. מאמן כושר אישי חסך לי אישית המון זמן שבזבזתי בנסיעות למועדון כושר ואם להסתכל מבחינת עלות תמורת יעילות השגת התוצאות אני רואה שבאמת מאמן כושר אישי משתלם הרבה יותר לטווח הארוך.


לפי דעתי הנני אדם מאוד מפונק ואוהבת לקחת שירותים שונים בהתאמה אישית כגון עיסויים , טיפולי יופי וקוסמטיקה עד הבית וכד׳ וכאשר עברתי את גיל ה- 30 החלטתי שהגיע הזמן לקחת את עצמי בידיים , לשפר את המראה והבריאות שלי ולכן לקחתי מאמן כושר אישי.


חשבתי שאני צריכה מאמן כושר אישי קשוח , כזה שיקח אותי כפרוייקט, שיהיה מספיק חזק לא להתקפל מול התירוצים והעצלנות שלי. חיפשתי מאמן כושר אישי שידחוף אותי לתוצאות ויחזק אותי ברגעים הקשים. לא תיארתי לעצמי שהרגעים הקשים שלי יהיו דווקא אלה שלא קשורים לאימוני כושר בכלל אלה לחיי הפרטיים.


בשלושה חודשים של תקופת האימונים שלי עם מאמן כושר אישי רזיתי בערך 10 קילו וכערך מוסף מאוד עלה הבטחון העצמי שלי כתוצאה משיפור במראה. בכל האימונים שלנו מאמן כושר האישי שלי דאג לחזק אותי ותמיד היה לו נושא מעניין לדבר ולחשוב עליו, כך שאף פעם לא היה לי משעמם. 


באותה תקופה היה לי חבר כבר שלוש שנים שמסיבה מסויימת לא קלט את הרמזים שלי והרצון שלי להתחתן איתו. הבנתי שבגילי אני לא יכולה למשוך יותר והגיע הזמן לדלג לשלב הבא שזאת החתונה או להיפרד. 


במהלך אימוני כושר אישי עם מאמן כושר אישי שלי כמובן הנושא של החתונה או הפרידה שלי עלה לא פעם אחת היות וזה ריגש אותי מאוד. מאמן כושר אישי שלי תמיד הקשיב לי והתעניין ברגשות שלי , הוא ממש היה הפסיכולוג שלי באותם ימים איתו חלקתי המון דברים מחיי. 


לא חשבתי על כך לפני זה אך מסתבר שמה שמבדיל בין מאמן כושר אישי טוב למאמן כושר אישי פחות טוב ( היו לי כמה מאמני כושר אישי) , זה לא הידע המקצועי שלו בספורט אלה דווקא היכולת שלו להיכנס לנעליים שלי, של המתאמן ולהבין איך מורכבים החיים שלי כדי ולמצוא את הכפתורים הנכונים שיניעו אותי לעשייה והתמדה בפעילות גופנית. 


באותה תקופה שהתאמנתי עם מאמן כושר אישי האחרון כמו שכבר ציינתי הייתי צריכה לקבל החלטה עם להיפרד מחבר שלי או לא , הראש שלי ממש לא היה עסוק בספורט ולכן הייתי ממציאה תירוצים כדי לבטל אימונים. 


כאשר הייתי מתאמנת לפני זה עם מאמני כושר אישי אחרים, כאשר היו לי קשיים בחיים הפרטיים והייתי מתחילה להמציא תירוצים כדי לבטל אימונים, אותם מאמנים כנראה היו מפחדים לאבד אותי כלקוחה והיו זורמים איתי , נותנים לי לבטל את האימונים וכך עם הזמן הייתי נפרדת מהם די מהר.


למזלי הרב מאמן כושר אישי שלי האחרון היה אדם מאוד אינטואיטיבי ושונה ממאמני כושר אישי אחרים איתם התאמנתי. הוא ידע לזהות בדיוק רב את הקשיים שלי והבין שהסיבה לביטולים שלי אינה קשורה לספורט ואלא לחבר שלי. 


מאמן כושר אישי שלי הרגיש שאני נמצאת בתקופה קשה והתעניין מאוד בשלומי והרגשותי. התחלתי להרגיש שאני יכולה לחלוק איתו כל דבר שקורה בחיי וכך עשיתי למרות שהרגשתי כי זאת פדיחה נוראית לספר למאמן כושר אישי שלי על בעיות ביחסים שלי.


מניסיונו עם אנשים ופסיכולוגיה האנושית, מאמן כושר אישי שלי כיוון אותי לראות את המצב בו אני נמצאת מנקודת מבטו של חבר שלי וגרם לי להבין שהסיבה שהחבר שלי לא מציע לי נישואין היא הפחד שאני אסרב לו ולא בגלל שאיננו בטוח אם אני האחת כפי שחשבתי. 


מאמן כושר אישי שלי גרם לי להבין כי אני עלולה לאבד את האדם איתו אני רוצה לבלות את חיי ושיש ביכולתי לקבל את מה שאני רוצה אם רק אתמודד עם פחדיי ואשאל את החבר שלי שאלה אחת פשוטה עליה לא הייתי חושבת לעולם ולא שואלת גם בגלל הפחד לקבל תשובה שלא רציתי לשמוע. 


עברו כבר חמש שנים מאז , אני נשואה באושר ועושר, יש לי שלושה ילדים מקסימים מהחבר שלי שנהייה בעלי ואני עד היום זוכרת ומודה מעומק ליבי למאמן כושר אישי שלי שפתח לי את העיניים וגרם לי להבין שאני יכולה להשיג כל דבר בחיי אם רק אתמודד עם הקשיים והפחדים שלי במקום לתת תירוצים לכישלונות שלי שרק מרעילים וממררים את חיי. 


בטח מעניין אותך לדעת מהיא אותה שאלה שהציע לי מאמן כושר אישי שלי לשאול את בעלי? ובכן אותה שאלה הייתה האחת ששאלתי והיא ....... ״ מותק שלי, האם תיהיה מוכן להיות בעלי האהוב לעולמים ?״
 
 

צור קשר :     052-5381338

לייבסיטי - בניית אתרים