סוללים לך דרך בטוחה ומתאימה ביותר לך אישית לחיים בריאים, איכותיים ומאושרים יותר
     
     
  משנים הרגלים - משנים חיים  
     
     
 
מאמן כושר אישי
מאמן ספורט שיקומי
מאמן אישי- קאוצ'ר לשינוי הרגלים

מאמן כושר אישי

צרו קשר : 052-5381338

מאמנת כושר אישי
נינה סטארץ
מאמנת כושר אישית
  מדריכת תזונה
   
 
גולשים מסמארטפון ?
מאמן כושר אישי
לחצו כאן
 
 
 

 
התעמלות שיקומית עד הבית עם מטפל פרטי
באיזור מרכז הארץ - תל אביב, חולון, רמת גן, ראשון לציון
   
   


מקסים סטארץ מתארח אצל פרופ' רפי קרסו בערוץ 10


רוצה לתפקד טוב יותר ?
להקל על כאבים? לשפר איכות חיים?


אם כן , התקשר/י עכשיו !

 052-5381338
אוהשאר פרטים ליצירת קשרמקסים סטארץ (B.ED)
מאמן ספורט שיקומי • תואר B.ED בחינוך גופני ממכללה ב- "וינגייט"
   
 • מומחיות לשיקום ואימון נכים ובעלי צרכים מיוחדים
   
 • 20 שנים ניסיון באימון גופני ממוקד תוצאות 
   
 • מאמן אישי - קואצ'ינג - מסלול מורחב אונ' בר-אילן   

   
חדש!  - סדנה טיפולית - איך להפתר מכאבי גב בעצמך
     
 
 
ספורט שיקומי מקל על הכאבים ומשפר את איכות החיים 
טבעו של ספורט שיקומי הוא להתאים את הפעילות הגופנית למגבלה ו/או כאב ספציפיים אישיים. המטרה והיעד של ספורט שיקומי הם ירידה ברמת הכאב ושיפור התפקוד בחיי היום יום וזה השוני העיקרי בין ספורט שיקומי לספורט קונבנציאונלי בו המטרה היא שיפור תוצאה או הישג.

תרומתו של ספורט שיקומי טיפולי 
באה לידי ביטוי במיוחד בקרב נכים ובעלי מוגבלויות אשר הרבה תלויים בעזרה של אחרים ומוגבלים ביכולתם. ספורט שיקומי טיפולי עוזר להם להשיב ולשפר את עצמאותם וכך לעלות את איכות החיים.


ספורט שיקומי טיפולי מותאם לכאב ,מגבלה או נכות הספציפית
מספר וסוג המגבלות רב ביותר ולכן לטיפול ושיקום יעיל ביותר אנו בונים תוכנית אימונים ספורטיבית שיקומית המתאימה לנכות או מגבלה הספציפית תוך מעקב אחר השתפרות והתחשבות בסיכונים והזהרות הרופאים המטפלים. 


איך מתאימים ספורט שיקומי טיפולי לנכות או מגבלה?
התאמה של תרגילים השונים נעשית לפי עקרונות של תורת ההתאמה הבינלאומית במספר אספקטים של התאמת פעילות הגופנית למגבלה.


ספורט שיקומי טיפולי עם מאמן פרטי המגיע אליך עם כל הציוד
נכים ובעלי מוגבלויות רבים הרוצים לשפר את בריאותם ותפקודם באמצעות ספורט מתמודדים עם קשיים להגיע למרכזי שיקום והספורט שלא תמיד מותאמים ליכולתם הפיסית האישית. לעזרה מגיע ספורט שיקומי שמותאם אישית בו מאמן ספורט שיקומי מגיע עד הבית עם כל הציוד הנדרש לביצוע אימון יעיל ובטיחותי.
 

אימוני ספורט שיקומי טיפולי מבוצעים בדיסקרטיות, אמפטיה והרבה הבנה 
אנו מבינים את הרגישות של כל אדם למצבו ומכבדים את רגשותיו, שומרים ונצמדים לקודים מוסריים המקובלים.
 
 ספורט שיקומי לטיפול ב:
 
 
 
 
מהו ספורט שיקומי טיפולי
ספורט שיקומי טיפולי נבדל במקצת מספורט רגיל בעיקר במטרות אותו הוא שואף להשיג - שיפור התפקוד ועליה במסוגלות העצמית ומשמש למעשה כלי יעיל לשיפור איכות החיים של נכים ובעלי מוגבלויות רבים ולא רק הם.
 
אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות שלא בהכרח מוגדרות כנכות או מגבלה כגון ליקויי יציבה, כאבי גב, כאבי צוואר ועוד... גם כן יהנו מהשפעותיו החיוביות של הספורט השיקומי על בריאותם ואיכות חייהם.
 
עליה במסוגלות העצמית ושיפור יכולות פיסיות מגיעים בעקבות חיזוק אלמנטים שונים של כושר גופני ומערכות השונות בגוף כגון מערכת השרירים, מערכת שיווי משקל, קואורדינאציה, קשר שרירי עיצבי ועוד...

דוגמה: אם אדם מתקשה מדי יום להרים את ידו כדי למרוח דאודורנט בבית השחי, הוא יבצע תרגילי חיזוק לשרירי הכתפיים והזרוע האחראיים על ביצוע של התנועה הנדרשת במטרה להקל על עצמו בעת ביצוע התנועה.
 
דוגמה נוספת: אדם שעבר אירוע מוחי שנאלץ להתמודד עם שיתוק חלקי של חצי גוף ,יחזק את שרירי הרגליים ומערכת שיווי משקל בעיקר כדי לשפר את יכולת ההליכה שלו.

כמות הדוגמאות שניתן לתת היא למעשה אין סופית כי אנשים שונים נבדלים בנכותם ומגבלתם ופעילויות התפקודיות שלהם שונות. שיפור מיטבי של יכולות אישיות יגיע רק כאשר יתבצאו תרגילי ספורט שיקומי מתאימים למוגבלות, לאדם ולמטרה התפקודית.

ספורט שיקומי עם מאמן פרטי המגיע עד לביתו של המתאמן הוא פתרון היעיל ביותר לשיפור יכולות אישיות ללא צורך להתמודד עם הלוגיסטיקה שבהגעה למרכזי שיקום השונים הגורמת הרבה להימנעות מפעילות גופנית. בנוסף לכך שנכים ובעלי מוגבלויות שאינם מסוגלים להגיע ולבצע פעילות גופנית, מקבלים הזדמנות לבצע אותה ומכך משפרים את איכות חייהם ואף מאריכים אותם.

בנוסף לנאמר, קיים אלמנט נוסף חשוב ביותר והוא האלמנט הנפשי ריגשי של האדם; נכים ובעלי מוגבלויות הרבה מתמודדים עם קשיים פסיכולוגיים הקשורים ליכולתם לתפקד בחברה אנושית ונאלצים הרבה לשאול את עצמם שאלות שאדם רגיל בדרך כלל לא שואל. ספורט שיקומי משפר רבות את מצב הרוח והחיוניות של בן אדם התורמים לאושר הפנימי והנאה מהחיים.


"מקס היקר

רציתי להגיד לך תודה רבה על כל הזמן שאתה מלמד  אותי ללכת בלי הליכון. הרגליים שלי התחזקו מאוד ואני מרגיש והולך הרבה יותר טוב." 

תודה רבה.
אלברט.מ.


   
 

צור קשר :     052-5381338

לייבסיטי - בניית אתרים